Головна > Новини > Призначено стипендії міської ради творчо-обдарованим дітям та молоді — переможцям конкурсів, змагань, олімпіад різних рівнів

01-06-2020, 12:36

Призначення стипендій — це насамперед визнання високих здобутків школярів, які прославляють нашу громаду, поштовх до розвитку їх творчого потенціалу, вияв поваги до високих досягнень та їх підтримка, а також стимулювання творчо обдарованих дітей, учнівської молоді та їх керівників. Імена ж стипендіатів назавжди залишаються в літописі досягнень молоді Кіцманської громади.

Щомісячні стипендії міської ради за результатами 2019/2020 року призначені на наступний рік 30 учням. Рішення « Про призначення стипендії Кіцманської міської ради «Обдарованість» для дітей та молоді» було затверджене рішенням виконавчого комітету  Кіцманської міської ради від 12.12.2018 №272/12.

Призначають стипендії за досягнення в різних напрямах наукової та творчої діяльності. Так цьогоріч винагороду за досягнення в навчальній та науково-дослідницькій діяльності присвоєно спраглим до знань школярам: Олені Веренчанській, Володимиру Івасюку, Ніні Поповій, Михайлу Сандуляку, Анжеліці Собко, Назарові Рихлу, які навчаються в Кіцманській гімназії, Володимиру Михайлюку, Анастасії Чуприні, Олександрі Бажан, Максиму Гуцуляку, Надії Мельничук, Анастасії Ходосевич, Вікторії Королюк, Ксенії Крижановській, Миколі Филипчуку – учням Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Наполегливість та працелюбність, воля до перемоги — ті риси, які необхідні та виховуються у юних спортсменів. За досягнення у спорті цього року стипендіями відзначені Артем Кефа, Юлія Мельник, Андрій Богданюк, Антон Боднар,

Микола Гначук, Назар Нестерюк, Олександр Скрипник.

За досягнення у галузі культури нагороджені творчі талановиті діти, які проявили себе у різноманітних конкурсах у сфері мистецтва та музики. Це Мар’яна Харюк, Анастасія Руснак, Софія Женикай, Яна Бевцик, Христина Стасюк, Вадим Кулик, Андрій Гальчук,  Ірина Рожко.

Хай призначені стипендії слугують підтвердженням ваших обдарувань!