Головна > Новини > Шановні споживачі електричної енергії Буковини!!!

Шановні споживачі електричної енергії Буковини!!!

18-03-2020, 13:16

У зв’язку із введенням на території Чернівецької області надзвичайної ситуації, пов’язаної із розповсюдженням інфекції корона вірусу COVID-19, обслуговування та прийом споживачів у приміщеннях РЕМ до 03.04.2020 року здійснюватись не буде.

Для вирішення питань та отримання будь-якої інформації щодо отримання послуг, пов’язаних з розподілом електроенергії, Ви можете: зателефонувати до CaII-центру 0372-58-49-80.

Юридичним  та побутовим споживачам, щоб передати показники, варто зареєструватись у персональному кабінеті на сайті www.energy.cv.ua

Передати показники лічильника до Кіцманського РЕМ можна за тел..050-7577335 або надіслати смс-повідомлення на номер 20300.

Дякуємо за розуміння, перепрошуємо за тимчасові незручності.

Адміністрація АТ «Чернівціобленерго».