Головна > Оголошення > ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення прийнятих регуляторних актів Кіцманської міської ради
Оголошення

28-02-2020, 12:26

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Кіцманська міська рада повідомляє про оприлюднення на офіційному сайті Кіцманської міської ради http://www.kitsman-rada.gov.ua/(Нормативна база/Регуляторна політика) прийнятих регуляторних актів –рішень Кіцманської міської ради від 25.02.2020 №6/2 «Про Порядок проведення конкурсу на право оренди, Методику розрахунку орендної плати та Типовий договір оренди майна, що належить до комунальної власності Кіцманської міської об’єднаної територіальної громади» та від 25.02.2020 № 7/2 «Про затвердження Правил  благоустрою території населених пунктів Кіцманської міської ОТГ».

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ОГОЛОШЕННЯ →