Головна > Новини > У публічній бібліотеці Кіцманської ОТГ відбулася презентація трьох книг про сина і батька Івасюків

06-02-2020, 10:44

З ініціативи обласної організації Національної спілки письменників України продовжує свою ходу Спільний проект обласної організації Національної спілки письменників України та сектору обслуговування дітей КЗ «Публічна бібліотека Кіцманської ОТГ» під назвою «Міжнародний Місячник рідної мови» у рамках Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання».

В рамках цього проекту у Кіцмані відбулася презентація відразу трьох видань, які присвячені Володимиру та Михайлові Івасюкам. Це видання «Море мови», де розміщені матеріали про втілення проекту,   антологія віршованих і пісенних присвят Івасюкам «Крила моєї долі» першого поета-пісняра ВІА «Смерічка» Анатолія Фартушняка та зібрка поезій, присвячених Маестро  «Літургія» (автор ідеї та упорядник Василь Джуран).

Учасниками заходу стали учні Кіцманської гімназії, представники закладів культури, журналісти, зацікавлені кіцманчани.

Вони з цікавістю слухали поезії-присвяти Михайлу та Володимирові Івасюкам, зачитані головою обласної організації Національної спілки письменників України Василем Джураном, прекрасний спів заслуженого артиста України Івана Дерди, розповіді про життя видатних кіцманських митців Івасюків, зокрема спогади нашого громадського діяча Сидора Дмитрюка, виступи юних виконавців будинку дитячої творчості Станіслава Анісіна та Яни Бевцик, презентацію видань.

На завершення заходу учасники поклали квіти до пам’ятника Володимиру Івасюку.