Головна > Новини > 5-7 лютого очікується ускладнення погодних умов: снігопади, хуртовини, а далі зниження температур та ожеледиця Водіїї! Будьте обачні!

05-02-2020, 10:51

За даними обласного центру з гідрометеорології на території Чернівецької області очікується ускладнення погодних умов:

5 лютого значний мокрий сніг, снігопади, вночі - в горах сильний сніг. Налипання мокрого снігу. 5-6 лютого посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. На дорогах ожеледиця.

З 6-7 лютого очікується зниження нічних температур до 3-8° морозу, в горах до 11-16° морозу, 8 лютого  до 8-13° морозу, в горах до 15-20° морозу. (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).Про це повідомляє управління державної служби з надзвичайних ситуацій в Чернівецькій області. Тому водіям та перевізникам радять не покидати на автівках межі населених пунктів без гострої необхідності.Поліція посилить патрулювання особливо небезпечних ділянок на дорогах.