Головна > Новини > Суховерхівська маланка виборола друге призове місце в обласному конкурсі

Суховерхівська маланка виборола друге призове місце в обласному конкурсі

12-01-2020, 12:42

Цей маланкувальний колектив вже неодноразово виборював призові місця в конкурсі Буковини. Цього року теж взяли участь разом з Троїстими музиками "Гердан" з Кіцманя. Тож нашу громаду представляли два колективи.

Переможців визначали у двох категоріях. До уваги брали видовищне оздоблення гуртів, адже вже традиційно шанувальники маланки створюють величезні яскраві фігури, прикрашають автівки і ходою проходять центральною вулицею Чернівців. Іншим критерієм  було відтворення традиційного дійства маланки, автентичність, достовірність народних звичаїв. Саме у цій категорії Суховерхівські маланкарі здобули друге призове місце, з чим ми і вітаємо їх.