Головна > Новини > У Кіцмані засяяла новорічна ялинка

У Кіцмані засяяла новорічна ялинка

19-12-2019, 17:26

У колі гомінкої малечі та мешканців міста відбулося щойно відкриття міської ялинки. У день Святого Миколая Чудотворця на площі співали талановиті учні Кіцманської музичної школи ім.В.Івасюка (молодший хор та вокальна група), 4-го класу Кіцманського НВК, звучно і злагоджено колядували учасники народного аматорського хору міста Кіцмань.

Саме дітям було передано право запалити новорічну ялинку, яка вже за мить після заклику засяяла вогнями.

З днем Святого Миколая та початком новорічно-різдвяних свят привітав кіцманців та мешканців громади міський голова Сергій Булега, звернувся до присутніх в.о.голови райдержадміністрації Юрій Косар.

Під веселу різдвяну музику вихованці садків та учні шкіл міста водили бадьорий хоровод, а на завершення дійства  усі присутні на святі діти отримали солодкі подарунки від міського голови.