Головна > Новини > Визначено переможців першого відбіркового етапу обласного фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська зіронька»

12-11-2019, 17:32

Проводився цей етап в актовій залі Будинку дитячої творчості. Конкурс покликаний виявити творчо обдарованих дітей, сприяє популяризації дитячого мистецтва, обміну досвідом роботи та налагодженню дружніх стосунків між дитячими творчими колективами.

Відбувається він для дітей віком від 9 до 17 років. Кожен учасник повинен продемонструвати свої таланти в усіх трьох номінаціях: «Вокал» (Один твір. Виконання допускається тільки живим голосом – фонограма «мінус»); «Хореографія» (Народний, сучасний, бально-спортивний, класичний танці на вибір (до 3 хв.), «Художнє читання» (до 3 хв.).
Всі виступи були яскраві і насичені, діти старалися максимально проявити свої таланти та обдарування, дикцію, спів та хореографічні вміння.
За рішенням журі призові місця розподілилися так:
Гран-Прі - Станіслав Анісін з Кіцманя;
І місце - Софія Женикай з с.Давидівці;
ІІ місце - Єлизавета Пашко з Суховерхова та Богдана Вальчук з Шипинців.
ІІІ місце - Тетяна Рупташ з Шипинців.
Володарі Гран-Прі та І місця представлятимуть нашу громаду в обласному етапі конкурсу.