Головна > Освіта > Новини Освіти > Семінар в Шипинецькому ЗЗСО. "Шипинські овиди", засідання в літературній кав'ярні. Зустріч з поетом В. Місевичем.
Освіта / Новини Освіти

12-11-2019, 15:51

11.11.19  на базі Шипинецького ЗЗСО I-III ст.відбулося засідання методичної комісії шкільних бібліотекарів на тему: "Порядок та послідовність списання бібліотечних фондів". Зустріч з спеціалістом по матеріальним цінностям Кіцманської міської ради - Бодянчук Н.Є.

Виховний захід під назвою " Літературна кав'ярня"- авторське читання віршів місцевого поета - Місевич В.Х.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ ОСВІТИ →