Головна > Новини > У Кіцманській громаді відзначили День працівників культури та аматорів народного мистецтва

09-11-2019, 09:59

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Тож у п’ятницю, 8 листопада, напередодні професійного свята в актовій залі Кіцманської музичної школи зібралися всі ті, хто працює в галузі культури нашої громади.

Дякуючи щоденній праці викладачів мистецьких шкіл, бібліотекарів, працівників клубних установ, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовної краси. Дякуючи творчому неспокою аматорських колективів, майстрів народної творчості Кіцманщина яскраво виблискує на мистецькому обрії нашого краю.

Працівники культури покликані створювати людям свято, допомагати молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і найцінніше.

Щирі слова привітання та вдячності адресували працівникам культури Кіцманської громади міський голова Сергій Булега, директор комунального закладу "Центр мистецтва, культури та дозвілля Кіцманської ОТГ" Ольга Литвинюк, голова райкому профспілки  працівників культури Орися Сухолотюк. Відбулося також нагородження грамотами за високі професійні досягнення, активну культурно-просвітницьку діяльність, вагомий особистий внесок у виховання та навчання у сфері мистецтва підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Зворушливо читали вірші, співали і танцювали для хранителів українських культурних надбань маленькі вихованці дитячої установи «Веселка», які цього ж дня привітали і працівників культури Кіцманщини на районному святі.

Музичні дарунки підготували випускниці Кіцманської музичної школи ім.В.Івасюка Анастасія Чуприна, Юлія Ліска, Денис Нацюк. Неперевершеним був виступ вокального дуету Яни Бевцик та Станіслава Анісіна.

Продовжила святковий концерт випускниця Кіцманської музичної школи Анна–Марія Григоряк. Вели урочистий концерт Костянтин Олексюк та Артур Старик.
Більше знімків на сайті Кіцмань.сіті: http://kitsman.city/read/misto/50824/privitali-pracivnikiv-kulturi-kicmanskoi-otg?fbclid=IwAR3Kw5165qGj4IFRdirt0oVV_1vCDO1A0QaxZJlkbLHBLwU4vNlh9OARVDo