Головна > Новини > Для лабораторії Кіцманської ЦРЛ закуплено медичне обладнання вартістю понад 300 тис.грн.

11-11-2019, 12:04

Фахове та успішне діагностування неможливе без якісного і сучасного обладнання. Це добре розуміють як медики та пацієнти, так і місцева влада. Саме для того, щоб покращити та оновити матеріально-технічну базу, Кіцманська міська рада профінансувала та закупила для клініко-діагностичної лабораторії КНП «Кіцманська ЦРЛ» медичне обладнання, завдяки якому в рази покращиться та пришвидшиться отримання аналізів крові та інших важливих для діагностування показників. Коштує це обладнання понад 300 тис.грн.

Зокрема, це автоматичний гематологічний аналізатор, мікроскоп, напівавтоматичний коагулометр (апарат для визначення згортання крові), сечовий аналізатор.

Колектив лікарні на своїй фейсбук сторінці висловив вдячність міському голові Кіцманської ОТГ Сергію Булезі, всім депутатам міської ради, голові бюджетної комісії Я. Яремію та голові комісії з питань охорони здоров’я Д.Фівчуку за увагу до потреб сфери медицини.