Головна > Новини > Видовищні бої: кіцманські кікбоксери завоювали медалі у відкритому чемпіонаті області з кікбоксингу

07-11-2019, 12:20

Чемпіонами турніру, зокрема, стали:

фул-контакт — Віктор Лікар (вагова категорія 34 кг), Ярослав Лікар (60 кг), Андрій Руснак (38 кг), Микола Пилипюк (50 кг), Ілля Мільський (55 кг), Богдан Дмитрюк (46 кг), Ярослав Дмитрюк (48 кг), Вадим Островський (39 кг), Максим Гонтюк (37 кг), Олександр Семенко (40 кг), Максим Тимчук (39 кг), Данил Кваснюк (26 кг);

лоу-кік — Діана Маричак (60 кг), Сергій Руснак (43 кг), Олег Лотошніков (62 кг).

Срібні медалі:

фул-контакт — Давид Фурман (38 кг), Павло Фіальковський (39 кг), Дмитро Соколовський (40 кг), Максим Данилюк (39 кг);

лоу-кік — Микита Роздобудько (56 кг), Адам Абдулаєв (39 кг).

Бронза — Андрій Ціпівник (37 кг, фул-контакт).

— Як тренер особливо горджуся виступами братів Руснаків, Ярослава Лікаря, Іллі Мільського, Миколи Пилипюка і Вадима Островського. Хлопці закінчили свої бої достроково, — каже тренер і організатор змагань, президент обласної федерації кікбоксингу WAKO Сергій Хрептун. — А також дякую за розвиток і популяризацію кікбоксингу начальникові управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Богдану Вітовському, меценатам спорту братам Руслану і Олегу Савчукам, Олегу Скорейку, Олександру Андрійцю, В’ячеславу Петрунику.

Уже сформована збірна області, яка з 15 по 17 листопада виступить на Кубку України, що проходитиме в Рівному. Багато чернівецьких та кіцманських спортсменів у цьому турнірі відстоюватимуть честь чемпіонів і володарів Кубка України. Побажаймо їм успіху і перемоги!