Головна > Новини > Футболісти Кіцманської ОТГ стали чемпіонами району

Футболісти Кіцманської ОТГ стали чемпіонами району

05-11-2019, 09:55

У неділю, 3 листопада відбувся останній матч чемпіонату Кіцманського району з футболу. Поєдинок найсильніших команд відбувся на футбольному полі в Мамаївцях.

За результатами попередніх ігор команди Кіцманської та Мамаївської об’єднаних територіальних громад набрали однакову кількість очок, всього на одне очко поступалася команда Киселева. Тож від результатів цього матчу залежало як розподіляться призові місця і чи відбудеться протистояння з киселівськими футболістами.

Подивитися на гру зібралися близько двох тисяч вболівальників, яких не злякала навіть не надто сприятлива погода.

Команду Кіцманської ОТГ представляли спортсмени Шипинців, яких готував до чемпіонату Сергій Чопик і постійно підтримує президент клубу Василь Нявчук.

У напруженій боротьбі, адже суперник був сильним і достойним, перемогу здобула команда Кіцманської ОТГ.

Вітаємо футболістів Шипинецького старостинського округу!