Головна > Освіта > Новини Освіти > Стартував ІІ етап Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Освіта / Новини Освіти

30-10-2019, 12:04

30 жовтня на базі Кіцманської гімназії проведено ІІ етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів закладів освіти Кіцманської міської ради.

З вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Кіцманської міської ради Т.С.Тарановська, яка побажала учасникам Конкурсу творчої плідної праці й вагомих яскравих перемог!

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ НОВИНИ ОСВІТИ →