Головна > Новини > Рятувальників Кіцманщини привітали з професійним святом

Рятувальників Кіцманщини привітали з професійним святом

17-09-2019, 15:35

Сьогодні вітання з професійним святом приймали рятувальники  — працівники Кіцманського районного сектору управління державної служби з надзвичайних ситуацій.

В цей день їхню відповідальну і життєво важливу роботу прийшли вшанувати керівники районної виконавчої та представницької гілок влади Юрій Косар та Петро Лумей, міський голова Кіцманської ОТГ Сергій Булега, а також керівники служб та організацій, які тісно співпрацюють з колективом ДПРЧ 9.

Звертаючись до наших рятувальників, міський голова зазначив, що працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони завжди приходили, приходять та приходитимуть на допомогу людям у різних критичних ситуаціях. Щороку вмілими та професійними діями рятувальників визволяються з біди тисячі людей, рятується найцінніше, що є у нас — життя.

За будь-якої надзвичайної ситуації вони діють усвідомлено, не панікуючи, виконуючи вказівки керівників цивільного захисту.

Також окремим працівникам були вручені почесні грамоти.