Головна > Новини > Вже розпочалися проектні роботи на місці майбутнього дитячого майданчика у Лашківці

13-09-2019, 10:35

Днями тут працювали фахівці-картографи, які робили заміри та будували карту місцевості для розробки проектної документації для дитячого майданчика. Тож за сприятливої погоди дитячий комплекс буде зведено вже до зими.

Про те, що в селі конче необхідний такий майданчик йшлося під час робочої зустрічі з активістами Лашківського старостинського округу, яка відбулася у Кіцманській міській раді наприкінці березня (www.kitsman-rada.gov.ua/info/1084261-u-kicmanskiy-miskiy-radi-proyshla-robocha-zustrich-z-aktivistami-lashkivskogo-starostinskogo-okrugu.html)

Тоді жителі пропонували розмістити майданчик біля сільського стадіону, однак через близьке розташування річки могла виникнути загроза підтоплення, крім того, від центру села це досить далеко. Тому після вивчення цього питання, підбору земельної ділянки для зведення майданчика було обрано територію поряд із Лашківською школою.

Роботи розпочнуться тут щойно буде готова проектна документація.