Головна > Новини > 15 вересня у Кіцмані відбудеться прем’єрний показ фільму про канадсько-українського письменника

09-09-2019, 10:57

15 вересня об 11 годині в Будинку народної творчості та дозвілля м.Кіцмань відбудеться прем’єрний показ фільму "Плугар" про відомого канадського письменника з українським корінням Джорджа Ригу.

Батьки героя з Волині та емігрували в Канаду в 1928 році. А в 1932 у них народився син Джордж.

Фільм "Плугар" знятий в Альберті та Британській Колумбії і показує, як земля та її люди формували письменника, який продовжує формувати нас сьогодні.

На презентації будуть присутні режисер фільму Джіна Кравець-Пейзант та дослідники творчості Джорджа Риги, які брали участь у зйомках.

Організатори радо запрошують кіцманчан на зустріч із творцями фільму та перегляд 22-хвилинної кінострічки.

kitsman.city/read/misto/42731/15-veresnya-u-kicmani-vidbudetsya-premernij-pokaz-filmu-pro-kanadsko-ukrainskogo-pismennika