Головна > Новини > Чергове засідання виконавчого комітету Кіцманської міської ради відбудеться у середу 12 червня

10-06-2019, 14:30

У середу, 12 червня в приміщенні Кіцманської міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету з таким порядком денним:
1. "Про  стан виконання делегованих повноважень у сфері культури".
2. "Про  організаційні  заходи  з  нагоди Дня міста".
3. "Про виконання заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей".
4. "Про затвердження плану  роботи  виконавчого комітету Кіцманської міської ради на ІІІ квартал  2019 року".
5.  "Про  розгляд звернення щодо встановлення  меморіальної дошки  Дарію  Дмитру  Кузьмовичу".
6.  "Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 10.04.2019 р. № 85/4 «Про відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні".
7.  "Про  хід  виконання  програми  соціального  захисту  населення  Кіцманської об’єднаної  територіальної громади на 2019 р.".
8. "Про затвердження розпорядження міського голови № 211-р від 21.05.2019 року «Про  введення  в  дію  протоколу засідання конкурсної комісії по організації та проведенню повторного конкурсу на надання послуг з поводження з побутовими відходами".
9. Інші.