Головна > Новини > Асфальтове покриття уклали на ділянках двох вулиць у Кіцмані

Асфальтове покриття уклали на ділянках двох вулиць у Кіцмані

22-05-2019, 17:22

Сьогодні у Кіцмані уклали асфальтоване покриття по вул.І.Франка. Як видно на знімках, дорога тут має значний ухил, і при сильних опадах вода увесь час розмивала дорожнє покриття, гравіювання вистачало ненадовго.

Протягом останніх тижнів тривала підготовка до укладання асфальту. За технологією спершу провели вирівнювання основи дороги щебенем, так званий ремонт щебеневих основ. Далі здійснили «розклинювання» щебеню асфальтобетоном, його ще називають «чорновим». А вже сьогодні уклали верхній шар асфальту.

Як розповів директор ТОВ «Зелендорбуд», підприємства, яке здійснює цю роботу, Роман Майор, протяжність ремонтованої ділянки дороги становить 77 метрів, ширина покриття приблизно 4-5 метрів, товщина асфальту 5 см.

Таку ж роботу провели по вулиці Івана Тобілевича (колишня Ватутіна), де також попередньо було проведено підготовчі етапи формування асфальтного покриття.

Загалом на ділянках було задіяно 15 осіб.