Головна > Новини > День вишиванки у Кіцманській міській раді

День вишиванки у Кіцманській міській раді

16-05-2019, 17:12

У Всесвітній день вишиванки колектив міської ради щороку доєднується до флеш-мобу, який відбувається на міському стадіоні. Цього року через дощ флеш-моб не відбувся, однак  працівники зібралися у вишиваному одязі і згадали як проходив цей день у попередні роки, які фігури разом з іншими установами та організаціями району вже створювали. На згадку залишилися гарні знімки, на яких видно, як змінювався склад органу місцевого самоврядування, кому вдалося бути присутнім в цей день на флеш-мобі, хто долучався до спільних фото. Цього року до колективного знімку міської ради приєдналася депутатка Ірина Антонюк.