Головна > Культура > На нараді з керівниками закладів культури говорили про завершення навчального року, підготовку заходів у травні-червні
Культура

14-05-2019, 09:30

13 травня в Центрі мистецтва, культури та дозвілля Кіцманської ОТГ відбулася нарада з керівниками закладів культури. На порядок денний керівник Ольга Литвинюк винесла ряд питань, а саме:
1. Підготовка та відзначення заходів у травні-червні 2019 року та заходів до святкування дня м.Кіцмань.
2. Протипожежний захист закладів культури під час проведення масових заходів. Визначення відповідальних.

3. Закінчення навчального року у школах естетичного виховання.Крім того виступила методист центру Наталія Драгінда, яка надала методичні рекомендації щодо проведення масових заходів та творчих звітів.

Директор публічної бібліотеки Кіцманської ОТГ Орися Сухолотюк, як голова профспілки, виступила з короткою доповіддю щодо участі працівників культури у профспілці та ознайомила присутніх з юридичними аспектами даної організації.

За результатами наради прийнято відповідні рішення.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ КУЛЬТУРА →