Головна > Освіта > Новини Освіти > Вибороли два перших місця в трудовій акції «Кролик»
Освіта / Новини Освіти

Вибороли два перших місця в трудовій акції «Кролик»

13-05-2019, 15:43

Бережливе і чуйне ставлення до тварин – обов’язок кожної свідомої людини. Саме з цих міркувань в кінці березня проведено обласний етап Всеукраїнської трудової акції «Кролик», до участі в якому долучились Анна Бодянчук та Владислава Ілюк, учениці Шипинецького ЗЗСО І-ІІІ ст.

Протягом тривалого часу дівчата вели спостереження за ростом, харчуванням та розмноженням кролів у своїх домашніх господарствах, вивчали їх видове різноманіття. Під керівництвом досвідченого педагога Л.В.Березки діти підготували презентацію та якісно оформили конкурсну роботу. Як результат – два перших місця на обласному та всеукраїнському рівнях.

Яна ТКАЧУК,

методист БДТ.