Головна > Новини > У Шипинцях перекрили дах дитячого садка

У Шипинцях перекрили дах дитячого садка

11-09-2019, 10:59

Стара шиферна покрівля закладу дошкільної освіти у Шипинцях вже давно потріскала і протікала, а на горищі у дощову пору доводилося підставляти відра і тазики. Тож була невідкладна потреба перекрити садок.

В.о.старости Шипинецького старостинського округу Василь Нявчук зорганізував цю необхідну роботу. В найкоротші терміни покрівлю садочка була замінено на нову і сучасну. Для цього закупили дошки, замінили старі крокви, ізолювали дах водонепроникною плівкою, встановили громовідводи. Тепер дах вкрито металочерепицею.

На все  це було витрачено 290 тисяч гривень з інфраструктурних коштів. До робіт було залучено близько 15 працівників.