Головна > Новини > З нагоди Міжнародного дня Матері у Кіцмані відбувся святковий концерт для всіх матусь

11-05-2019, 10:17

Святковим концертом привітали усіх матерів Кіцманщини в районному будинку народної творчості та дозвілля.

Від імені Кіцманської міської ради виступила керуюча справами міськради Ярослава Раковіца, яка також вручила грамоти окремим матерям Кіцманської ОТГ. Щоправда одну з грамот вийшов отримати татусь, який обов’язково передасть нагороду своїй дружині.

Ніжні і чуттєві виступи матусям в переддень свята дарували маленькі вихованці Кіцманської закладу дошкільної освіти, дитячий хоровий колектив Кіцманської музичної школи, танцювальний колектив «Карамельки» з Борівців.

Видовищним дефіле приємно здивували учениці модельної школи Ольги Литвинюк, чудовим співом радували вокалісти Каріна Щорчук, Костянтин Олексюк, Софія Женикай, Станіслав Анісін, Яна Бевцик, Анастасія Семенюк, Світлана Бахур.