Головна > Новини > Вихованці будинку дитячої творчості здобули перемоги в обласному фестивалі-конкурсі «Свято оркестрової музики»

10-05-2019, 11:21

7 травня 2019 року вихованці вокально-інструментального гуртка Кіцманського Будинку дитячої творчості (керівник Анучкін Я.М.) взяли участь в обласному фестивалі-конкурсі «Свято оркестрової музики», який проводився на базі Чернівецького обласного центру естетичного виховання «Юність Буковини».

Метою фестивалю-конкурсу є відродження та примноження скарбниці народної інструментальної творчості, виявлення та підтримка кращих інструментальних колективів та окремих виконавців.

Фестиваль-конкурс проходив у номінаціях: оркестри народних інструментів та вокально-інструментальні ансамблі.

У конкурсі взяли участь 16 вихованців у складі двох вокально-інструментальних ансамблів. Так ВІА «Хвиля» здобув нагороду за перше місце, а ВІА «Акорд» посів третє призове місце.

Вітаємо талановитих юних переможців та їх керівника з досягненнями!