Головна > Освіта > Новини Освіти > Звучить рідна пісня
Освіта / Новини Освіти

Звучить рідна пісня

11-04-2019, 10:37

Саме такі рядки  лунали на відкритті обласного фестивалю-конкурсу "Рідна пісня” серед закладів загальної середньої, позашкільної, професійної та вищої освіти, присвяченого 70-річчю від дня народження Володимира Івасюка.

Упродовж двох конкурсних днів 3-4 квітня виконавську майстерність продемонстрували понад 500 обдарованих дітей області.

Конкурсна програма  проходила в  номінаціх «Солісти» та «Ансамблі» у чотирьох вікових категоріях. Перший етап – відбірковий, а другий – фінальний, де змагались лише найсильніші виконавці.

Здобувати перемогу в обласному пісенному фестивалі-конкурсі вирішили троє вихованок вокального гуртка Кіцманського Будинку дитячої творчості /керівник Анучкін Я.М./.

Дівчата потрапили до ІІ туру пісенного фестивалю патріотичної пісні та здобули два ІІ призових місця в молодшій — Яна Бевцик та середній Ольга Нікіточкіна вікових категоріях. А Мирослава Стабрин, найстарша учасниця конкурсу, отримала відзнаку дипломанта.

Яна ТКАЧУК,

методист Кіцманського БДТ.