Головна > Новини > Директор Кіцманської публічної бібліотеки Орися Сухолотюк взяла участь у обласному практикумі

20-03-2019, 14:38

19 березня бібліотекарів Буковини зібрали на практикумі «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Чернівецькій області».

Метою тренінгу було навчити бібліотекарів якісно писати прес-релізи, інформаційні матеріали, пізнати ази ділового листування зі ЗМІ та формування відносин з журналістами.

Активну участь у даному заході взяла директор КЗ «Публічна бібліотека Кіцманської ОТГ» Орися Сухолотюк, яка зауважила, що бібліотеки – це організації, які розвиваються разом з громадою і можуть взяти участь у інформуванні про процес децентралізації. Також Орися Миколаївна поділилася з колегами досвідом співпраці із засобами масової інформації та дала інтерв’ю для телеканалу ТВА (дивіться за посиланням https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=BGAcUu_JJZs)

Спікерами практикуму були директор обласної наукової універсальної бібліотеки ім. М.Івасюка – Наталія Філяк, ментор міжнародної організації «IREX/Україна» - Олена Костриця, представник ЗМІ.

Захід відбувся у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування».