Головна > Новини > Вихованці Кіцманського БДТ здобули 3 Гран-Прі на фестивалі «Джерело надій»

Вихованці Кіцманського БДТ здобули 3 Гран-Прі на фестивалі «Джерело надій»

19-03-2019, 16:48

В рамках Міжнародного фестивалю16 березня в м.Сторожинець відбувся Регіональний фестиваль дитячої творчості «Джерело надій» - свято приємних вражень та незабутніх зустрічей.

Фестиваль проходив в трьох номінаціях у кількох вікових категоріях — вокал, інструментальне мистецтво, хореографія.

До участі у фестивалі-конкурсі долучилося 23 вихованці ВІА «Акорд» Кіцманського будинку дитячої творчості (керівник Ярослав Анучкін).

Результат наполегливої праці гуртківців установи, внесок педагога та батьків талановитих обдарувань проявився у нагородах: троє володарів Гран-Прі у своїх вікових категоріях, п’ятеро дипломантів І ступеню, вісім дипломантів ІІ ступеню та двоє дипломантів третього ступеню.

Вітаємо призерів фестивалю!