Головна > Новини > Агіткоманда Кіцманської гімназії здобула друге місце в обласному етапі екологічного конкурсу «Земля – наш спільний дім»

19-03-2019, 09:35

Вже кілька років поспіль з ініціативи Національного еколого-натуралістичного центру, агітаційні колективи екологічної просвіти з різних районів та ОТГ долучаються до участі в обласному етапі  конкурсу «Земля – наш спільний дім».

14 березня цього року на обласному конкурсі заклади освіти Кіцманської ОТГ представляла команда «Пелюстки червоної рути» Кіцманської гімназії (керівник О.Б.Рихло).

Головне завдання колективу полягало в тому, щоб в цікавій формі творчого виступу підвести громадськість до правильної оцінки екологічної ситуації, що склалася наразі в нашому краї, та розуміння необхідності бережливого ставлення до всього живого.

Участь у конкурсі брали 14 найсильніших агітаційних команд нашої області. За результатами рішення членів журі команда «Пелюстки червоної рути» посіла почесне друге місце.

Дякуємо за підготовку, участь та перемогу в конкурсі!

Відео з виступом агітбригади Кіцманської гімназії дивіться за посиланням: