Головна > Кадрова Діяльність > Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Кіцманської міської ради
Кадрова Діяльність

05-02-2019, 09:37

Виконавчий комітет Кіцманської міської ради оголошує конкурс на заміщення:

Вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності  виконавчого комітету Кіцманської міської ради

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, повна вища економічна освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістр чи спеціаліст, стаж  роботи головного бухгалтера у державних установах не менше 3 років або стаж роботи бухгалтера в державних установах не менше 7 років, досконале володіння державною українською мовою, володіння знаннями чинного законодавства України, володіння навиками ПК.

Претенденти подають:

-          заяву  на  участь  у  конкурсі,

-          копію паспорта,

-          копію ідентифікаційного номера,

-          документ  про  освіту,

-          автобіографію,

-          фото розміром 3х4 см,

-          заповнену картку форми П2-ДС,

-          декларацію про доходи за 2018 рік,

-          військовий  квиток;

-          письмова згода  на  обробку  персональних  даних.

Документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення, тобто до 05.03.2019 року. Звертатись за адресою: м. Кіцмань, вул. Незалежності 57, тел. 2-22-00.

Міський голова                                                                  С.Б.Булега

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ КАДРОВА ДІЯЛЬНІСТЬ →