Головна > Теб Та Нс > Мокрий сніг та вітер: на Буковині оголосили штормове попередження
Теб Та Нс

Мокрий сніг та вітер: на Буковині оголосили штормове попередження

23-10-2018, 15:03

В Чернівецькій області 24-25 жовтня очікуються складні погодні умови.   У зв’язку з вторгненням арктичного повітря в тилу циклона, який буде зміщуватися з Скандінавії на південний схід, по території Чернівецької області 24-25 жовтня оголошено штормове попередження, про це повідомили у чернівецькому ЦГМ.24-го жовтня - дощ, з переходом в другій половині дня в мокрий сніг. 25-го жовтня невеликі опади у вигляді дощу з мокрим снігом. В горах мокрий сніг та сніг, хуртовина, формування тимчасового снігового покриву.   Вдень 24 та вночі 25 жовтня по всій території області очікується посилення північно-західного вітру до 25-30 м/с, решта часу до 17-22 м/с, місцями 25-30 м/с.

Джерело: acc.cv.ua

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ТЕБ ТА НС →