Головна > Теб Та Нс > Зверненння до батьків, щоб уникнути смертельних випадків та травмування серед дітей
Теб Та Нс

22-10-2018, 15:58

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

З початку року на території Кіцманського району виникло 62 пожежі. Найчастіше до пожеж призводить людська необережність. Пожежі завдають значних матеріальних збитків краянам, проте найстрашніше, що внаслідок пожеж гинуть люди. Вже з початку року на території Кіцманського району загинуло чотири людини.

За статистикою, основною причиною виникнення пожеж, на яких гинуть діти, є саме дитячі пустощі з вогнем. Біда також приходить тоді, коли діти залишаються наодинці і поруч немає дорослих. Іноді достатньо декількох хвилин, щоб сталося лихо. Залишені без нагляду запальничка чи сірники поруч із легкозаймистими речами можуть призвести до трагедії.

Шановні батьки!

Нагадайте малечі правила безпеки:

- не слід намагатися загасити полум’я самостійно;

- потрібно зателефонувати за номером «101» та покликати на допомогу дорослих;

- не можна ховатися від пожежі у шафі, під ліжком та інших темних місцях;

- не слід гасити електроприлади водою;

- не можна користуватися під час пожежі ліфтом;

- потрібно змочити тканину водою та дихати крізь неї і швидко залишити приміщення;

- якщо вийти з приміщення немає можливості, то слід вийти на балкон та кликати на допомогу;

Пам’ятайте, що наші діти – найцінніше, що є в нашому житті і їх життя та здоров’я залежить тільки від нас!

Начальник Кіцманського РС УДСНС                 Начальник Відділу освіти,

України у Чернівецькій області                           молоді та спорту

підполковник служби цивільного захисту          Кіцманського РДА

Гуцуляк В.Є.                                                          Николайчук І.Т.

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ТЕБ ТА НС →