Освіта / Заклади Загальної Середньої Освіти / Іванківський Ззсо І-Іі Ступенів

Кіцманська міська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора закладу Іванківського ЗЗСО І-ІІ ступенів Кіцманської міської ради

27-04-2021, 11:54

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на посаду директора закладу Іванківського ЗЗСО I-II ступенів Кіцманської міської ради

Місце проведення конкурсу: Подання документів здійснюється у Відділ кадрової та організаційної роботи виконавчого комітету Кіцманської міської ради відповідальній особі – Плешкан Тетяні Іванівні за адресою: м.Кіцмань вул. Незалежності 57, 59300.

Найменування посади:директор Іванківського закладу загальної середньої освіти I-II ступенів Кіцманської міської ради, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Кіцмань.

Умови оплати праці:посадовий оклад, добавки, надбавки директору закладу загальної освіти встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30.08.2002 №1298и «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» та наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 № 557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за №1130/11410.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу освіти:

-громадянство України;

-вільне володіння державною мовою;

-вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста);

-стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років;

-стан фізичного і психологічного здоровя, що не перешкоджає виконанню професійних обовязків.

Для участі в конкурсному відборі претенденти на вакантну посаду директора комунального закладу Іванківського ЗЗСО І-ІІ ст. подають такі документи:

-заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

-автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-копія паспорта громадянство України;

-копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання (крім приватних та корпоративних закладів освіти);

-довідка про відсутність судимості;

-копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-претенденти можуть подавати інші документи, які підтверджуватимуть їх професійні та/або моральні якості.

Особа, яка подає документи, несе персональну відповідальність за достовірність поданих документів.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються. Визначені у цьому пункті документи кандидат подає особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії  у визначений в оголошенні строк.

Дата та етапи проведення конкурсного відбору:

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з 28 квітня по 31 травня 2021року - подання претендентами документів;

- 03 червня 2021 року - вивчення конкурсною комісією поданих документів та мотиваційного листа;

- 17 червня 2021 року - ознайомлення кандидатів із закладом;

- 24 червня 2021 року - засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Іванківського ЗЗСО І-ІІ ст.;

- 25 червня 2021 року - надання конкурсною комісією міському голові висновку щодо результатів конкурсного відбору.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію: Плешкан Тетяна Іванівна

ПЕРЕЙТИ ДО РОЗДІЛУ ІВАНКІВСЬКИЙ ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ →